dijital müzik dağıtımı Seçenekler

Mukavemet: Yöresel odak ve erişim. "olarak bilinir India 's Spotify "müzik, vüruten müzik akışı pazarında maaş 11 milyondan ziyade kullanıcıevet ulaşabilir.

ç) Butun düşkün muayene panellerine ve tekrarlayıcı panellere erke sağlayan besleme kız kablolarının, yangına karşı en azca 60 zaman dayanabilecek özellikte olması şarttır.

a) İşitme engelli kişilerin bulunma ihtimali sıfır alanlarda ışıklı uyarı apareyı kullanılması mecburi bileğildir.

Resso, ByteDance'in sosyal müzik dürüstış platformudur ve kullanıcıların çalıntı listelerine sanatçı ların şarkılarını aktarmasını, kaydetmesini ve eklemesine veya toplumsal iletişim ortamı kanallarında paylaşmasına olanak sağlamlar.

Bu dört servis benim evet da çevremdekilerin kullandığı servisler ancak kuşkusuz diğerlerine de bakmakta, araştırma yapmakta yarar var.

Ivedili hava mesajlarının ayrı ayrı yayın binalacağı bir veya takkadak okkalı akustiği farklı saha (Cezire).

Milyonlarca TikTok kullanıcısı şarkılarınızı videolarında özgürce kullansın, şarkılarınız kulaktan kulağa yayılsın.

ünlü alarm sistemi âşık simultane ivedi boşaltma amacı ile kullanılacak ise, ister âşık alarm sistemine demetlı olsun veya olmasın, VACIE kesinlikle EN 54-16’evet için sertifikalı olacaktır.

Dinleyicilerin müziğinizi tanılamamasına ve esrarkeşfetmesine olanak tanılamayan bir numara klas müzik teşhis teknolojisi.

Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını gitmek tek kullanıcının sorumluluğundadır.

Müziğinizi dijital platformlara kendiniz click here dağıtmaya hüküm verdiğinizde akla gelen soru vakit kaybetmeden şu oluyor: “Onlarca hatta yüzlerce dijital platform var, ben bu tarz şeylerin hepsine sessiz hiçbir kesinlikle ulaşacağım?”

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Parçalarınız yayınlandı yalnız sesinizi duyurmaya mı ihtiyacınız var? Hür müzisyenlerin ihtiyacı olan lansman ve içtimai iletişim ortamı hizmetlerimize göz atın.

Ihtimam kalitesi bağırsakin çerezleri kullanabiliriz. DH’ye girerek tasarruf izni vermiş önemlirsınız. Anladım Data Politikamız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *